Kontaktai

Susisiekite
 

Prekybos skyriai

Prekybos skyrius Kaune

Ateities pl. 56, Kaunas

Darbo laikas:
I-IV  8:00 - 17:00 
V     8:00 – 16:00

Pietūs Kauno sandėlyje nuo 12:00 iki 12:50


Vadybininkė
Valė Damaševičienė

Mob. tel.: +370 689 78332
E-paštas: vale@steeltrade.lt

Vadybininkė-apskaitininkė
Viktorija Staponavičienė
Tel.: +370 37 373110 
Mob. tel.: +370 655 33419
E-paštas: viktorija@steeltrade.lt

Vadybininkė
Virgina Baltrūnienė
Mob. tel.: +370 655 66261
E-paštas: virgina@steeltrade.lt

 

 

Prekybos skyrius Vilniuje

V.A. Graičiūno g. 20B, Vilnius

Darbo laikas:
I-IV  7:30 - 16:30
V     7:30 – 15:30

 


Padalinio vadovas 
Darius Keršulis

Mob. tel.: +370 685 52214
E-paštas: darius@steeltrade.lt

Vyr. vadybininkas
Arturas Roguckis

Mob. tel.: +370 699 93640
E-paštas: arturas@steeltrade.lt

 

Vadybininkė
Milda Galatiltienė
Tel.: +370 5 2191785
E-paštas: milda@steeltrade.lt

Vadybininkė
Helena Andryjevskaja

Tel.: +370 5 2191785
E-paštas: vilnius@steeltrade.lt

 

 

Prekybos skyrius Klaipėdoje

Plieno g. 16, Klaipėda

Darbo laikas:
I-IV  8:00 - 17:00
V     8:00 – 16:00

 

 

Padalinio vadovė
Rasa Nanartavičiūtė

Mob. tel.: +370 652 33009
E-paštas: rasa@steeltrade.lt

Vadybininkė-buhalterė
Lina Intienė
Mob. tel.: +370 652 08362
E-paštas: klaipeda@steeltrade.lt

 

Vadybininkas
Marius Kadagys
Mob. tel.: +370 685 33230
E-paštas: marius@steeltrade.lt

Prekybos skyrius Šiauliuose

Pramonės g. 24C, Šiauliai

Darbo laikas:
I-IV  8:00 - 17:00
V     8:00 – 16:00

Padalinio vadovas Gediminas Goštautas
Mob. tel.:  +370 650 94001
E-paštas: gediminas@steeltrade.lt

Vadybininkė Virginija Tamulienė
Mob. tel.: +370 699 91381
E-paštas: siauliai@steeltrade.lt

Vadybininkė-buhalterė Violeta Onaitienė
Mob. tel.: +370 650 95565
E-paštas: violeta@steeltrade.lt

Vadybininkė Agnė Šiaulienė
Mob. tel.: +370 699 91381
​E-paštas: agne@steeltrade.lt

 

Prekybos skyrius Panevėžyje

Pramonės g. 3C, Panevėžys

Darbo laikas:
I-IV  7:30 - 16:30
V     7:30 – 15:30

Padalinio vadovas Arvydas Ketvirtis
Mob. tel.: +370 656 05885
E-paštas: arvydas.ketvirtis@steeltrade.lt

Vadybininkė Rita Borisienė
Mob. tel. +370 685 52211
E-paštas: rita@steeltrade.lt

 

Gamybos skyriai

Metalo pjaustymo skyrius Kaune

Ateities pl. 56, Kaunas

Darbo laikas:
I-IV  7:30 - 16:30
V     7:30 – 15:30

Inžinierius-vadybininkas Tadas Sauseris
Mob. tel.: +370 655 33683
Tel.: +370 37 244081
E-paštas: technologas@steeltrade.lt

Inžinierius-vadybininkas Paulius Kryževičius
Mob. tel.: +370 652 69136
Tel.: +370 37 244081
E-paštas: technologas@steeltrade.lt

Armatūros gaminių skyrius Vilniuje

V.A. Graičiūno g. 20B, Vilnius

Darbo laikas:
I-IV  7:00 - 16:00
V     7:00 – 15:00

Gamybos vadovas Vidas Kaupas
Mob. tel.: +370 656 99786
E-paštas: gamyba@steeltrade.lt

Kokybės vadovas Paulius Barzdėnas
Tel.: +370 5 2553448

Mob. tel.: +370 634 32840
E-paštas: paulius@steeltrade.lt

Kaip mus rasti

Javascript is required to view this map.